Cikkek

Vákuumgép kezelő álláshirdetés

       oms lk  pdf k

OMS Hungária Kft.

Vákuumgép kezelő álláshirdetés:

Mélyépítési területen gyakorlott vákuumgép kezelő munkatársakat keresünk hosszú távú foglalkoztatásra.

Munkaköri feladat:

Mélyépítési kivitelezési munkák talajvízszint-süllyesztési feladatainak szakmai irányítása Dél-Kelet Magyarországi munkaterületeken.

A munkakör változó munkahelyen töltendő be, jellégénél fogva egész heti jelenlétet kíván, szállást biztosítunk.

Cégünk egy nagy múltú, generál kivitelezéssel foglalkozó, dinamikusan fejlődő cég, mely főleg vízépítési létesítmények-, víziközmű hálózatok-, és szennyvíztisztító telep építés területén végez kivitelezési munkákat.

Elvárások:

  • minimum 5 éves szakági szakmai tapasztalat,
  • B kategóriás jogosítvány
  • gyakorlatias, precíz munkavégzés alapelvárás

Főbb feladatai:

  • víztelenítő gépek, eszközök üzemeltetése, karbantartásuk megszervezése
  • víztelenítési munkákra beosztott fizikai állomány irányítása
  • víztelenítési munkaterületek szakmai felügyelete
  • víztelenítési munkák adminisztrációs munkáinak elvégzése
  • építési terület felelős műszaki vezetőjének irányításával történő munkavégzés

Előnyt jelent:

  • 5 évet meghaladó szakági tapasztalat

Amit ajánlunk:

  • versenyképes bérezés,
  • és egyéb juttatások

Bővebb információ a személyes megbeszélés alkalmával.

Jelentkezés részletes, fényképes, szakmai önéletrajzzal.

2890 Tata Bacsó Béla út 37.

GDPR Adatvédelmi tájékoztatás:

OMS Környezetvédelmi Kft. ( OMS Környezetvédelmi Kft. 2890 Tata, Bacsó Béla út. 37., a továbbiakban, szolgáltató, adatkezelő) mint adatkezelő, magára nézve kötelezőnek ismeri el jelen jogi közlemény tartalmát. Kötelezettséget vállal arra, hogy tevékenységével kapcsolatos minden adatkezelés megfelel a jelen szabályzatban és a hatályos nemzeti jogszabályokban, valamint az Európai Unió jogi aktusaiban meghatározott elvárásoknak.

A Szolgáltató adatkezeléseivel kapcsolatosan felmerülő adatvédelmi irányelvek folyamatosan elérhetők a
http://omscsoport.hu/index.php/home/gdpr-tajekoztatas címen.